Een dagje uit wordt nóg leuker als je het kunt delen. Samen lachen in de speeltuin, een bezoek brengen aan Dierenwijck en nog veel meer! In 2026 zijn er een paar veranderingen én hebben we iets nieuws in onze ticketshop!
Zo kun je straks met wie jij maar wilt genieten van alles wat het park te bieden heeft. Of je nu vaker langskomt met je vaste gezelschap, of juist elke keer iemand anders meeneemt.
Lees verder wat kun je allemaal verwachten in 2026.
De 10-bezoekenkaart
Speciaal voor wie graag vaker komt, maar het liefst elke keer met iemand anders, introduceren we in 2026 de 10-bezoekenkaart. Met deze kaart draait het om samen tijd doorbrengen, met wie jij maar wilt. Dus neem gerust elke keer iemand anders mee: je opa, je buurmeisje, je beste vriend of allemaal tegelijk. Jij bepaalt met wie je langskomt zolang het in totaal bij 10 bezoeken blijft.
- Voor €139,- kun je 10 keer Plaswijckpark bezoeken en dat betekent dat je 8 bezoeken betaalt en er 2 cadeau krijgt!
- De kaart is niet persoonsgebonden
- De 10-bezoekenkaart is online en aan de kassa verkrijgbaar. Bij elk bezoek wordt er een gaatje in de kaart geknipt tot de 10 bezoeken gebruikt zijn.
- De 10-bezoekenkaart is 1 jaar geldig na de datum van aankoop.
Eén abonnement voor iedereen
Vanaf 2026 stappen we over op één abonnementsoort voor een vaste prijs van €65,- per persoon. De prijzen blijven dus gelijk! Had je eerder een los abonnement? Dan ben je straks zelfs 10 euro goedkoper uit!
Had je een gezinsabonnement en wil je deze graag verlengen? Dat is geen probleem. Dit kun je gewoon nog steeds blijven doen en wordt je abonnement automatisch aangepast.
Online kaarten worden voordeliger
En alsof dat nog niet genoeg is: in 2026 zit er prijsverschil tussen de entreetickets aan de kassa en de online tickets. Koop je online tickets via de website? Dan ben je een euro goedkoper uit dan aan de kassa. Als dit allemaal geen goed begin van 2026 is?


