Elke dag geopend! Vandaag van 10:00 tot 18:00 uur

Het Paviljoen aan de Plas is dinsdag 3 november gesloten | De Griezelavonden zijn uitverkocht.

Zoetermeerpas-houders bezoeken Plaswijckpark voor €5 - Plaswijckpark

Zoetermeerpas-houders bezoeken Plaswijckpark voor €5

Een dagje Plaswijckpark wordt nog toegankelijker voor gezinnen uit Zoetermeer. Vanaf maandag 19 oktober 2026 kunnen houders van de Zoetermeerpas één keer per kalenderjaar voor €5 naar Plaswijckpark.

Met de Zoetermeerpas kun je bij Plaswijckpark een dagje komen binnenspelen, buiten ontdekken en dieren kijken voor een speciaal tarief. De actie is persoonsgebonden: de pas staat op naam en kan één keer per kalenderjaar worden gebruikt om voor €5 naar binnen te gaan.

Wil je gebruikmaken van de actie? Dan hoef je vooraf niets te regelen. Je koopt het ticket bij de kassa van Plaswijckpark en laat daar je Zoetermeerpas scannen. Het speciale ticket is alleen aan de kassa verkrijgbaar en kan dus niet online worden gekocht.

De samenwerking sluit mooi aan bij de wens van Plaswijckpark om een dagje uit toegankelijk te maken voor zoveel mogelijk gezinnen. Zo kunnen ook Zoetermeerpas-houders ontdekken wat Plaswijckpark te bieden heeft: van spelen en klimmen tot dieren kijken en lekker buiten zijn.

Iedere dag Plaswijckparkdag.
Alle praktische details op een rij:
  • De actie geldt één keer per kalenderjaar per Zoetermeerpas.
  • Het tarief is €5 per persoon.
  • De Zoetermeerpas is persoonsgebonden en moet bij de kassa worden gescand.
  • Het speciale ticket is alleen verkrijgbaar aan de kassa, niet online.
  • Bij problemen met de Zoetermeerpas kunnen pashouders contact opnemen met de Zoetermeerpas.

Scroll naar boven